Львів: виставка графіки київської художниці Оксани Стратійчук -Музей українського живопису

Львів: виставка графіки київської художниці Оксани Стратійчук

Відома українська художниця Оксана Стратійчук вдруге презентує свої естампи у просторі мистецької галереї Гері Боумена у Львові.

Залишаючись відданою улюбленій ботанічній темі, у останніх серіях робіт Оксана Стратійчук цілковито переосмислює філософське наповнення власних творів. На зміну пишним бароковим букетам, соковитим та осяжним плодам приходять рослини-символи, узагальнені образи квітів. Ретельно та уважно художниця вивчає флористичне розмаїття оточуючого світу, щоб із прискіпливістю вченого проаналізувати кожен взірець, а згодом — із пристрастю справжнього платоніка — назавжди зафіксувати ідеал. Спочатку досконалі квіти поселяються у авторському гербарії художниці, але вже скоро у обмеженому просторі особистої колекції їм стає затісно. Рослини реплікуються, модулями вкривають аркуші, килимами встилають стіни та розбивають у приміщенні дивовижний простір. Це сад, що непокірно й життєствердно забуяв.

Мистецька галерея Гері Боумена
вул. Наливайка, 18, Львів,