Львів: «Молитва на чотках» -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

Львів: «Молитва на чотках»

У Львівському Палаці Мистецтв працює виставка живопису «Молитва на чотках» Роксоляни Прийми-Таміоли.

Експозицію, яку можна буде оглянути до 17 квітня, складають 33 картини з ликом Христа. Це серія полотен, у якій художниця живописно відтворює молитву на вервиці.

Про авторку

Роксоляна Прийма-Таміола народилася 1958 року у Львові. Із шести років займалася малярством у студії Петра Фліта. Згодом закінчила Львівську академію мистецтв, де навчалася живопису у Вітольда Монастирського. Перша персональна виставка відбулася у віці 13 років, в музеї Західного та Східного мистецтва в м. Одесі.
В 1981р. закінчила Львівську Академію Мистецтв. Учениця професора Вітольда Антоновича Манастирського.
З 1994р. є членом Спілки Художників України, а з 2003 р. є членом Спілки Художників Польщі. Твори малярки експонувались на багатьох виставках в Україні та закордоном. До сакральної тематики звернулася у зрілі роки. Живе у Львові.

Львівський Палац Мистецтв: Львів, вул.Коперника, 17