Арт-писанка у Щось цікаве -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

Арт-писанка у Щось цікаве

Запрошуємо на виставку нетрадиційної писанки «Цього Великодня», яка триватиме у львівській галереї просто неба «Щось цікаве» з 11 по 25 квітня 2015.

Цього Великодня Ви не побачите звичної писанки. Бо традиція здатна породжувати нове. Породжувати абстрактне. Цього Великодня в «Щось Цікаве» з 11 по 25 квітня 2015 р. експонується виставка нетрадиційної писанки та живопису Тетяни Боричок і Максима Кулика.

В експозиції представлено близько десяти об’ємно-просторових композицій, виконаних акрилом на площині яйця Тетяною Бричок, та вісім абстрактних картин на папері Максима Кулика, в основу яких покладено народний примітивізм.

Тетяна Боричок зазначає: «Яйце – первісна незмінна форма, модель Всесвіту, привід для роздумів філософів та митців, основа символів та кодів наших предків та основа для мене як художника нових форм живопису. Саме тому і виникла основна ідея виставки – пам’ятаючи про традицію як рефлексію, але свідомо відмовившись від орнаментики в писанкарстві, я відкриваю для себе чистий живопис. В писанкарстві закладені рухи, знаки, колористика, традиції. Традиція вже закодована в наших головах. Все, що я зробила, я відняла орнаментику та залишила усталену колористику та досконалу форму».

У процесі підготовки виставки нетрадиційних писанок, з'явилася необхідність доповнити її абстрактними картинами Максима Кулика, який вважає, що в основі культури – істина. Беручи елемент як символ, осмислюючи його в системі народного примітивізму, через чисте сприйняття, сміливий і самобутній митець творить абстрактну картину.

Інформація про художників:
Боричок Тетяна
Бакалавр образотворчого мистецтва ЛДКДУМ ім. І. Труша.
З 2014 р. – студент-магістр ЛНАМ з менеджменту соціокультурної діяльності

Максим Кулик
У 2013 р. закінчив Львівський державний коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша, кваліфікація «бакалавр – художник художнього металу»

Виставка експонується у приміщенні «Щось цікаве»