Львів. «Інкарнації» у «Зеленій канапі» -Музей українського живопису

Львів. «Інкарнації» у «Зеленій канапі»

Источник: http://artgreensofa.com

Молода львівська художниця Ольга Кузюра представила свою першу персональну виставку живопису “Інкарнації” у Галереї сучасного мистецтва «Зелена канапа».

На відкритті першої в своєму житті персональної виставки Ольга Кузюра (1990 р.н., м. Мостиська, Львівської обл.) випускниця кафедри дизайну Лісотехнічного Університету та аспірант Львівської Академії Мистецтв, представила близько 15-ти великоформатних олійних полотен, створених протягом 2014-2015 року.

В основі виставки – фігуративний живопис, здебільшого в жанрі ню. Вибір цієї не простої з професійної точки зору теми Ольга пояснює таким чином:

“ІНКАРНАЦІЇ” - це пошук дзеркала, власного відображення в об’єктах мого вивчення. В кожному образі знаходжу щось близьке і дуже чуже – полярні нерозривні субстанції, що забезпечують динаміку вібрацій зі своїм матеріальним втіленням на полотні.

Відбувається порушення парадигми трактування фігури як тілесної матерії. За лаштунками видимого шукаю втілення для власних трансформацій реальності. Сформовані образи стають наслідком резонансу суб’єктивної емоції до об’єкта і його правдивої сутності.

Познайомитися з творчістю нової львівської художниці можна до 11 жовтня в Галереї сучасного мистецтва «Зелена канапа» .
Наша адреса — Львів, вул.Вірменська, 7