Lizave «Snake Kiss» -Музей українського живопису

Lizave «Snake Kiss»

Nebo Art Gallery запрошує на виставку «Snake Kiss» української художниці Лізи Репко, яка працює під псевдонімом Lizave.

Експозицію проекту складають живопис і графіка, які відсилають глядача в надра людської природи, до тих первозданних переживань, що приховують докультурну сутність.

«Дике, неприборкане, справджнє є в кожному з нас. Героїні моїх картин всі дуже щирі. Вони уособлюють в собі одну персону, можливо, навіть мене, і трансформуються з часом. Незмінним залишається лише несамовите прагнення до єдності з природою і навколишнім світом. Сюжети робіт ґрунтуються на несвідомому і беруть початок з генетичної пам’яті, що зберігає інформацію про наших далеких предків», — розповідає художниця.

Особливий інтерес викликає «гра з кольором». Художниця не боїться поєднувати непоєднуване — використовуючи контрастні кольори, вона ініціює протиріччя, в якому, в свою чергу, їй вдається відшукати гармонію. У синтезі неопримітивізму з графічним дизайном Ліза створює насичені твори, характерною особливістю яких є спрощення форм заради досягнення максимальної виразності.

Проект «Snake Kiss» триватиме до 19 вересня включно.

Вхід вільний

АДРЕСА: Київ, вул. Драгомирова, 14 (ЖК «Новопечерські Липки»)