Дніпровські художники в Києві-Музей українського живопису

«Квіти натхнення» в арт-галереї Мануфактура

Арт-галерея «Мануфактура» представляє виставку концептуальної одеської художниці Юлії Яланжі, яка крізь полотна і фарби, дає нам можливість відчути світ жіночого натхнення.

Юлія Яланжі: «На виставці відкривається тема жіночого єства, жінки, як творця. Основна ідея виставки полягає в тому, щоб показати, як жінка, надихаючись, трансформує через себе навколишній світ».

Юлія показує цей проект через призму свого сприйняття, джерелом натхнення для неї служить навколишній світ, почуття дотику — побачене, почуте, почуття до людини, що дає їй можливість сублімувати цю даність і візуалізувати на полотні і не тільки…

Проект «Квіти натхнення» буде складатися з декількох частин, будуть представлені квіткові натюрморти і абстракції на квіткові мотиви, доповнювати картини буде ряд об’єктів інсталяцій, де використані нестандартні методи та матеріали.

Соняшники

Виноград