«Крила» Олега Денисенка у Львові -Музей українського живопису

«Крила» Олега Денисенка у Львові

Источник: www.artgreensofa.com/>
У львівській галереї «Зелена Канапа» представив свій творчий проєкт під назвою «Крила» Олег Денисенко.

«Істина є недосяжною. Але сама спроба дотику до неї надає життю сенс, даруючи Крила для ментальних польотів».

На виставці показані найновіші твори митця виконані на папері.

Найпростіші речі – лист паперу і олівець. За допомогою  арт хімії Олег Денисенко перетворює у коштовні артефакти. І кожним з них він прославляє тріумф ідеї і ремесла.

Проект реалізований за сприяння ЦСМ “Білий Світ” (Київ).

Олег Денисенко – український майстер графіки та скульптури, співзасновник Міжнародної трієнале малих форм графіки «Intaglio» та Всеукраїнської Бієнале Левкасу. Протягом останніх п’яти років взяв участь у 22 міжнародних виставках (у Бельгії, США, Польщі, Україні, Канаді, Франції, Туреччині, Італії і Болгарії) та отримав 6 нагород у Польщі, Україні, Болгарії й Румунії.

денисенко-афіша