`КОСМОС`. Персональна виставка Василя Сада -Музей українського живопису

`КОСМОС`. Персональна виставка Василя Сада

Источник: nt@nt-art.net
Галерея сучасного мистецтва NT-Art Gallery (Одеса) представляє персональну виставку художника-нонконформіста Василя Сада.

Перебуваючи в полі його робіт, бачиш, що перед тобою не замкнутий в собі живопис, а розпростертий світловий простір з безліччю галактик і світів. Лейтмотив експозиції — це різні варіації на тему космосу. Його велич і нескінченність.

Проекції такого роду дають відчуття можливості заглянути за межі самої матеріальністі, де живописними засобами — кольором і формою — художник передає внутрішнє відчуття космічної гармонії.

Василь Сад є членом Національної спілки художників України, лауреатом I Всеукраїнської трієнале абстрактного мистецтва «ART-AKT».

В Одеську групу нонконформістів художник увійшов у 1980- х роках, а вже в 1990-х роках стає одним із засновників об’єднання «Мамай» — творчого альянсу художників, які були біля витоків формування «нонконформістського» мистецтва України.

Роботи художника знаходяться в колекціях Національного музею України, Музею сучасного мистецтва Одеси, Одеського художнього музею, а також у багатьох приватних колекціях США, Великобританії, Канади, Росії та України.

mid_5owbk5tdxva2

mid_nfaioswma684