"Колоризація" від Лілії Студницької. -Музей українського живопису

«Колоризація» від Лілії Студницької.

У культурному центрі Spivakovska ART: EGO (Київ) відкрилась виставка живопису молодої львівської художниці Лілії Студницької.

Проект «Колоризація» складається з 20 живописних робіт та інсталяцій. Представляє художницю Art Convoy Agency.

Лілія Студницька вже давно відома у Львові завдяки своїм вражаючим яскравим картинам. У Києві ж її персональний проект буде презентований вперше, хоча кілька разів роботи Студницької вже були представлені на групових виставках в столиці, в тому числі — на торгах аукціонного дому «Золотое Сечение».

«Роботи Студницької притягують погляд і «говорять» зрозумілою глядачеві мовою. Живопис цієї молодої художниці дуже ефектний, перебуває ніби в нескінченному русі, але не елегійно-спокійному, а все-таки в активному і бурхливому», — зазначає Світлана Старостенко, організатор виставки і засновник Art Convoy Agency.

3_160_0

«Мій новий проект являє собою емоційне сприйняття природи, композиційні і тональні експерименти, що і створює особливі візуальні ефекти. Саме в цьому органічному поєднанні урочистості живої природи з тривожним передчуттям змін і складається правдива переконливість полотен. Всі мої роботи можна назвати пейзажами, але не варто шукати в них ознаки конкретної місцевості — це узагальнений образ вічного свята природи «, — розповідає про свій проект Лілія Студницької.

2_241_0

Інформація про художника:

Лілія Студницька народилася в 1988 році в Миколаєві. У ранньому віці переїхала з родиною до Львова. У 2009 році закінчила Львівський державний коледж декоративно-прикладного мистецтва ім. І. Труша. У 2011 році закінчила Львівську Національну Академію Мистецтв. У різні роки у Львові відбулися кілька персональних виставок художниці. Учасниця численних групових виставок у Львові, Одесі, а також у Нью-Йорку, Нью-Джерсі і в Чикаго (США); учасниця пленерів як в Україні, так і за кордоном, зокрема в Швейцарії.

Роботи Лілії Студницької неодноразово продавалися на київських аукціонах сучасного мистецтва.

Культурний центр Spivakovska ART: EGO

Адреса: м.Київ, вул. Саксаганського 59Б