Кіровоградський музей вшановує -Музей українського живопису

Кіровоградський музей вшановує

Источник: http://prostir.museum
До 60-річчя з дня народження кіровоградського художника Володимира Георгійовича Плітіна віртуальна виставка від обласного музею.

У Кіровоградському обласному художньому музеї зберігається близько 30-ти творів Володимира Плітіна. Серед них є і етюди, є і тематичні композиції. В багатьох з цих творів відображено український національний колорит, ліричну душу українського народу. В полотнах Володимира Плітіна дивним чином поєдналися реалістична традиція одеської живописної школи, декоративність та символізм сучасного вітчизняного образотворчого мистецтва. В цих роботах відчувається сплав кращих досягнень образотворчого мистецтва попередників та сучасників: образність Віктора Попкова, любов до малюнку Дмитра Жилінського, умовність Григорія Гнатюка…

Кіровоградський обласний художній музей має нагоду презентувати віртуальну виставку творів художника, тим більше, що зібрання музею цілком дозволяє це зробити.

В. Плітін виховав багато талантів. Проте, мабуть, найголовнішим його досягненням в цьому напрямку є те, що його донька Анастасія Плітіна також є молодою художницею, членом Національної спілки художників України, яка, як і її батько, викладає у Кіровоградській міській дитячій художній школі імені Олександра Осмьоркіна.

пп_resized

1926_resized

ДОВІДКОВО: Володимир Плітін народився 1956 року у м. Кіровоград. У 1984 р. закінчив Одеське державне художнє училище. Член Національної спілки художників України з 1992 року. Володимир Георгійович активний учасник різноманітних художніх виставок, він – постійний учасник Великоднього благодійного аукціону, який проводиться Кіровоградським обласним художнім музеєм та медіа-групою «Весь Кіровоград».

1159_resized

2716_resized