Київ: Всеукраїнська молодіжна виставка -Музей українського живопису

Київ: Всеукраїнська молодіжна виставка

Источник: http://dvnshu.com

Дирекція виставок Національної спілки художників України з 14 по 30 серпня проводить у Центральному будинку художника Всеукраїнську молодіжну виставку, присвячену Дню Незалежності України.

Мета виставки - репрезентація творів молодих українських художників, які працюють в усіх галузях образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. До участі у виставці запрошуються молоді митці з усіх регіонів України. Широке глядацьке коло матиме можливість дізнатись про нові імена, побачити творчий доробок авторів, які виросли і навіть народились у Незалежній Україні.

До експозиції увійдуть твори живопису, графіки, скульптури та декоративно-ужиткового мистецтва.

При відборі художніх творів перевага віддаватиметься роботам, у яких мистецьки втілені актуальні проблеми сьогодення нашої незалежної держави, творчо переосмислюється її історичне минуле, які несуть віру у щасливе майбуття нашого волелюбного народу.

Оксана Мазур. Із серії «Сторінки щоденника»
Артем Роговий. «Ось тобі, Володя»
Дар’я Мостовщикова. «Я і Місяць»
Алевтина Кляповська. «Переосмислення»
Євген Валюк. «Випадковий хід»
Денис Городничий. «До неба»
Оксана Штепура. «На підвіконні»
Оксана Парцей. «Покрова»
Ксенія Сніховська. «Надія»

Адреса: Київ, вул. Артема, 1-5. Центральний будинок художника.
Час роботи: з 12:00 до 19:00. Вихідний - вівторок.
Вхід на виставку вільний.