Київ: виставка Юрія Нагулка «Скрижалі гідності» -Музей українського живопису

Київ: виставка Юрія Нагулка «Скрижалі гідності»

Источник: http://prostir.museum

Мистецька виставка Юрія Нагулка «Скрижалі гідності» відкриває його виставковий проект «Код Нації» в Києво-Печерському заповіднику.

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник спільно з Міжнародним Арт-Центром «Меценат» та Федерацією роботодавців України до Дня Незалежності України презентують виставковий проект «Код Нації», який відкриває мистецька виставка Юрія Нагулка «Скрижалі гідності».

«Він не просто митець, а скарбівничий неперевершених коштовностей, що зафіксовані на рівні ДНК… Цей хист від Всевишнього, завдяки якому душа стоока і всечуюча прозирає за межі зримого», - каже про художника заслужений діяч мистецтв України Павло Мовчан.

Юрій Нагулко – заслужений діяч мистецтв України, автор понад 40 персональних виставок в Україні та закордоном. Його роботи представлені в зібраннях музеїв України, а в 2009 році полотно «Поза часом» було придбане для Музею Метрополітен (Нью-Йорк, США). Його картини зіткані з загадкових образів історичного минулого. Автор бродить лабіринтами біблейських сказань та євангельських одкровень. Митцю вдається показати своє філософське бачення світу, простору і часу за допомогою фарб і кольору. Він створив власну техніку «часу, що ллється», коли фарби стікають структурними потоками, шар за шаром знімаючи з поверхні справжню пелену, яка застилає минуле і відкриває нам глибинну суть візуалізованої думки про майбутнє.

«Весь сенс нашого буття записаний на «Скрижалях гідності». У нашому серці, - любити Бога, ближнього і Україну. Бо три речі даром даються – Господь, родина і земля, де «закопаний твій пуп». Юрій Нагулко

Метою проекту «Код Нації» є представлення національної культури, її носіїв та творців у світі та світових медіа, і формування позитивного образу нашої держави як країни з давньою історією та європейським корінням. Проект складається з чотирьох мистецьких виставок, кожна з яких буде представлена у просторі Великої Лаврської дзвіниці: «Скрижалі гідності» (20.08 – 10.09), «Терени волі» (16.09-04.10), «Дух істини» (7.10 – 26.10), «Сімейний альбом» (28.10-18.11).

Фото – Юлія Наумова

Виставка триватиме до 10 вересня 2015 р.
Адреса: м. Київ, вул. Лаврська, 9, Велика Лаврська дзвіниця