Київ – Тернопіль: «Метод наближення» -Музей українського живопису

Київ – Тернопіль: «Метод наближення»

Источник: http://bunkermuz.te.ua

«Метод наближення» – виставка художниці Олени Пронькіної з Києва. Її презентація відбулася 26 червня у Тернополі  в галереї «Бункермуз».

Проект об’єднує роботи Пронькіної, створені переважно у 2014-2015 роках. Головна мета пластичного пошуку в її творах — намагання стати ближчим до усвідомлення реальності.

Олена Пронькіна. «Дивакувате серце»
Олена Пронькіна. «До розетки»

Ось що розповідають про виставку художниці її організатори: «Мабуть, головною метою всіх творчих експериментів і досліджень є віднайдення загального методу наближення до реальності. Неважливо, куди врешті-решт приведе цей рух. Важливим залишиться тільки сам Метод, в межах якого весь час з'являтимуться та зникатимуть кордони між поняттями ідеалізації та деталізації простору. Це прагнення дослідника до конкретних емпіричних блукань в загальній метушні, яке стане черговою спробою наближення до об’єктивної реальності».

Олена Пронькіна. «Крихкі деталі»
Олена Пронькіна. «Навколо попільнички»
 Олена Пронькіна. «Як зламалося погане»

Про художника

Олена Пронькіна народилася у 1988 році у Ташкенті. Закінчила Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука (2013).
Виставлялася в Музеї сучасного мистецтва Одеси (2015), в «Єрмілов Центр» (2015, Харків), у Карась Галерея (2014, Київ) та в інших українських арт-просторах. Нині живе та працює в Києві.

Адреса: Тернополь, бульвар Тараса Шевченка, 1.
Галерея «Бункермуз»