Київ: Орест Денис. Виставка - живопис -Музей українського живопису

Київ: Орест Денис. Виставка — живопис

Источник: www.greter-art.com
Арт-центр Я. Гретера і молодий художник Орест Денис відкривають перший персональний проект автора під назвою «Ліс. Пісня» та представляють глядачеві неповторну та самобутню красу Львівщини.

Орест Денис – талановитий митець-початківець зі Львова, який за рік плідної праці створив свою «зелену колекцію».

Основним мотивом творчості автора є втілення народного сприйняття навколишнього світу, давнє міфологічне мислення українців. Дивлячись на картини, ми маємо змогу переосмислити відносини людини і природи, які дуже часто не є гармонійними. Відверто можна сказати про те, що люди звикли ставитися до природи, як до засобу, що робить життя зручнішим. Використовуючи природні дари, ми не помічаємо своїх шкідливих дій. Головна думка і заклик полягає в тому, що природне середовище було, є і буде незмінним партнером людини в повсякденному житті, адже з цієї скриньки ми черпаємо найголовніші наші багатства. Картини Ореста є втіленням не тільки чарівності і беззахисності природи, а також її духовної краси, адже вона вічно відроджується.

Сам Орест описує свої пориви до творчості так: «Коли малюю, віддаю себе в руки пристрасті та закоханості, не чую нічого крім музики. Дивлюсь на красу природи і малюю почуттями. Розум потрібен мені для життя, а малюю для серця. Це чесно, хоч і просто…».

«Глибше в лiс». 60,5×48,5

крiз__сонце_i_сл_ози

«Крiзь сонце i сльози». 60,5×45,5

сни_-__реал_нiст_,_реал_нiст__-_обман

«Сни — реальнiсть, реальнiсть – обман». 61х80

сонце_купаeт_ся

«Сонце купаeться». 120х60

Адреса: ст. м. «Шулявська», вул. Вадима Гетьмана, 6. ТРЦ «Космополіт», Блок А, 4-6 поверх

Режим роботи: щоденно з 11:00 до 21:00.

10.12.15-31.01.16