Київ: «Колір міста» -Музей українського живопису

Київ: «Колір міста»

Источник: http://m17.kiev.ua
У Центрі сучасного мистецтва М17 проходить виставка живопису відомого українського художника Олексія Томіна - «Колір міста».

Перший тиждень весни ознаменувався відкриттям мистецької виставки, присвяченої любові до України та рідного міста. На своїх полотнах, написаних олією з акварельною легкістю, Олексій Томін відображає красу київського архітектурного пейзажу, динамічного та статичного одночасно. Рух натовпу, пориви вітру, шум дощу, тепло сонячних променів поєднуються з монолітними будівлями давньої та сучасної забудови. Художник створює ті ракурси, той колорит, які найкраще передають дух і атмосферу вулиці, парку, церкви. Пора року, час доби, погодні умови, об’єднуються в гармонічне зображення, яке дає змогу кожному згадати власні емоції від прогулянок Подолом, відвідин Лаври, побачень у Маріїнському парку…

Неспокійний-Хрещатик

«Неспокійний Хрещатик». Полотно, олія. 2016

Будинок-з-химерами

«Будинок з химерами». Полотно, олія. 2015

Андріївська-церква.-Мінорний-настрій

«Андріївська церква. Мінорний настрій». Полотно, олія. 2016

Окремим фрагментом експозиції, стали твори присвячені добі козацтва. В світлі подій, що розгорнулися на території України зараз, автор звертається до першоджерел сили і спротиву. Передаючи на своїх полотнах дух боротьби і прагнення до перемоги.

IMG_7283_(1)

Росіяни-йдуть

«Росіяни йдуть». Полотно, олія. 2014

Переважна частина представлених картин створені протягом 2015 року. Як говорить сам автор: «Кожного року я намагаюся організовувати виставку своїх творів, це допомагає мені самому оцінити результати своєї праці і продемонструвати їх широкому загалу».

Світло-собору

«Світло собору». Полотно, олія. 2015

Sin-City

Sin City. Полотно, олія. 2015

Про автора:

Олексій Томін — сучасний український живописець. Відомий як майстер міського пейзажу, історичного портрету, ню в техніці олійного та акварельного живопису, прихильник хорошої класичної школи. Працює в галузі монументального живопису. Член Спілки художників України. Народився в 1961 р в Києві. Закінчив відділення дизайну Київського художньо-промислового технікуму (1980 р.) і Київський художній інститут (1986 р.). З 1988 року бере активну участь у виставковій діяльності. Роботи зберігаються в Музеї історії Києва та в музеях міста Нешвілл (США) і Бохум (Німеччина), в приватних колекціях понад тридцяти країн світу; прикрашають приміщення Адміністрації Президента України та Президент-готелю «Київський».

Володимирський-собор

«Володимирський собор». Полотно, олія. 2015