Київ: «FACESOFCRIMEA» в М17 -Музей українського живопису

Київ: «FACESOFCRIMEA» в М17

Источник: http://m17.kiev.ua

СОЦІАЛЬНИЙ АРТ-ПРОЕКТ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ КРИМСЬКО-ТАТАРСЬКОГО ПРАПОРУ: CRIMEA INSIDE OF FACES

За відбитками пальців ідентифікують людину, за відбитками облич цих постатей – ідентифікують Крим… Декого з них вже немає, втім скорочені лінії їхніх життів закарбовані у долі кримськотатарського народу.

26 червня ми запрошуємо бути з нами о 19:00 в Центрі сучасного мистецва «М17» (вул. Горького 102-104).

Гості зустрічі: Мустафа Джемілев, Рефат Чубаров, Посол Туреччини в Україні ЙонетДжанТезель, Віктор Пінчук, Тарас Березовець (“FreeCrimea“organization), Костянтин Кожемяка (“ArtHuss”).

В рамках виставки «FACESOFCRIMEA» будуть представлені живопис та інсталяція МІЛИ ЧІЗЕЛДАЙН (художниця, народилась в Києві, закінчила НАОМА, усе своє творче життя провела в Криму) а також: аутентичний спів ЕЛЬВІРИ САРИХАЛІЛ.

– пісок привезений з Нового Світу Судакського району
– каміння – з селища Сонячногірськ
– земля та шматки скелі – з гори у селищі Малореченське
Листки з Корану були знайдені взимку 2014 року у селищі Малореченське (Кучук-озен кримтат.) під час реставрації стародавньої мечеті…