Київ: Абстракція як «Необмежена завершеність» -Музей українського живопису

Київ: Абстракція як «Необмежена завершеність»

Источник: www.greter-art.com

Арт-центр Я. Гретера і талановиті українські художники презентують унікальне абстрактне мистецтво через виставку «Необмежена завершеність» (Ірина Китаєва, Семен Щербина, Дар`я Марченко, Анна Васильєва).

Масштабний проект дійсно вражає та захоплює, адже він поєднав чотирьох неймовірно талановитих та самобутніх авторів в одній виставці. Ірина Китаєва – одеська художниця, учасниця багатьох українських та європейських проектів, Дар`я Марченко – Майстер Оптичних 3Д Ілюзій, Голова Департаменту Культури в International Diplomatic Council in Ukraine, а також молоді українські художники Семен Щербина і Анна Васильєва.

Ирина Китаева. «Лунный свет», 2013, холст, масло. 60х80см
 Ирина Китаева. «Птица», 2010, холст, масло. 90х120

Глядачеві буде особливо цікавий абстракціонізм, адже його головна риса - насамперед протистояння логіці цивілізації. Арт-центр Я. Гретера робить виклик своїм відкриттям, адже сприйняття абстракції базується на емоціях та інтуїтивному сприйнятті, на відчутті кольору. Недарма вважається, що абстракцію вбачає людина вимоглива до «духовної їжі». Так, всі ми знаємо, що для розуміння мистецтва необхідне інтелектуальне підґрунтя, бо кожна картина це цілий світ, який здатний змінити людину або, навіть, людство… Історія останнього століття побудована на формулах, алгоритмах, принципах, рівняннях і правилах. Однак, нам властиве прагнення до рівноваги та гармонії. У зв'язку з чим на зорі століття науково-технічної революції з'являється течія, яка не підкорюється класичним канонам живопису, а навпаки, служить своїй меті дати свободу неусвідомленого і хаотичного, на перший погляд позбавленого сенсу, але тим самим даючи людині можливість звільнитися від впливу норм, догматів та зберегти внутрішню гармонію.

Семен Щербина. «Баланс», 115х150, холст, акрил, 2015
Семен Щербина. «Заповiт», 90х70, холст, акрил, 2014

Роботи зібраних митців співзвучні. В них оригінально і вдало застосована абстракція. Причому не самодостатньо в невпізнанній барвистій безформності, а саме в гармонійній єдності з реальними образами. Куратори виставки полегшують сприйняття проекту через такий вид як, наприклад, абстрактний пейзаж. Результат злиття реальності і абстракції вийшов на рідкість красивим і переконливим, запрошуємо і Вас приєднатися до нього!

2.07.15-20.09.15

Всі роботи доступні для придбання.

Адреса: Київ, ст. м. «Шулявська», вул. Вадима Гетьмана, 6
ТРЦ «Космополіт», Блок А, 4-6 поверх