Картини без облич у Національній портретній галереї Лондона -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

Картини без облич у Національній портретній галереї Лондона

Источник: http://artukraine.com.ua

У Національній портретній галереї Лондона триває перша виставка портретів без облич. В ній демонструється серія абстрактного живопису Джека Сміта.

Сміт малює довільні ескізи, в яких намагається передати почуття ідентичності зображуваних осіб за рахунок поєднання абстрактних кольорів, форм і ліній. Таким чином художник хотів показати портрети своїх друзів-музикантів – Харрісона Біртвістла та Коліна Метьюз.

Експозиція «Джек Сміт: Абстрактні портрети» є частиною проекту галереї про нетрадиційні підходи до портретного живопису, який розпочався у 2006 році. Раніше в рамках цієї ініціативи британських музейників відбулися виставки творів Френсіса Бекона, Енді Воргола та Ентоні Каро.

Джек Сміт. «Портрет Композитора І» (1987)
Джек Сміт. «Портрет Композитора С. М.» (1987)

Виставка Джека Сміта триватиме в Національній портретній галереї до серпня цього року.

Джерело: telegraph.co.uk