ІХ Carpathica Art Expo -Музей українського живопису

ІХ Carpathica Art Expo

В Ужгороді відкрилася виставка об’єднання митців імені Міхая Мункачі, повідомляє Фундація розвитку закарпатського мистецтва.

26 січня 2018 року в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкрилася виставка робіт членів Об’єднання митців імені Міхая Мункачі та інших закарпатських художників. Експозиція має назву «ІХ Carpathica Art Expo».

Щорічна виставка членів об’єднання проходить під патронатом Товариства угорської інтелігенції Закарпаття та Національного культурного фонду Угорщини і приурочена до Днів угорської культури в Україні.

У залі вміщені близько 50 робіт образотворчого мистецтва, а також твори декоративно-прикладного мистецтва та пластика в дереві. Зокрема, свої роботи експонують близько 20 авторів, серед яких: Б. Вашкович, М. Пуглик-Белень, А. Павук, Г. Гомокі, Е. Нігріні, А. Турак, М. Шете, П. Матл, О. Балог, А. Бодов, Я. Кліса, П. Шолтес, К. Кліса, Г. Шолтес, М. Шолтес, Влад Габда, М. Белень, О. Цанько, А. Куруц.

Митці презентували широкій громадськості різножанрові роботи, в основному це пейзажі та натюрморти, виконані олією, пастеллю, акрилом. Разом з тим втішає око глядача й підбірка графіки. Окремі митці демонструють свої напрацювання у роботі з деревом.

Оглянути експозицію «ІХ Carpathica Art Expo» можна в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту до 9 лютого 2018 року.

Автор: Ксенія Шокіна

Фото: Наталії Павлик

Шолтес П., Троянди в саду

Шолтес П., «Троянди в саду»