«Імпровізації» -Музей українського живопису

«Імпровізації»

Источник: https://mvduk.kiev.ua/
В Києві у Музеї Лесі Українки працює виставка «Імпровізації», що презентує мистецьке об’єднання «Forte Art Grоup».

Виставка «Імпровізації» має програмний характер і є своєрідною декларацією – вона презентує нове мистецьке об’єднання «Forte Art Grоup» – спільноту художників (Ольга Морозова, Віталій Кошляк, Мар’ян Лунів, Міша Сидоренко), у котрих схожі естетичні критерії, мистецькі принципи та цілі.
Першу спільну спробу живописної візуалізації теми музичних імпровізацій сучасні українські художники Ольга Морозова, Віталій Кошляк, Мар’ян Лунів, Міша Сидоренко продемонстрували на виставці «Джаз і Київ», що проходила в Американському культурному центрі.
Експозицію в нашому Музеї складають не лише твори, що виразними засобами живопису розкривають тему музики. На виставці представлені різносюжетні полотна, створені в нереалістичній манері, в яких превалює експресія кольору.

IMG_1975

Адреса: Київ, вул. Саксаганського, 97, Музей Лесі Українки.

Виставка працюватиме до 24 вересня.

Вихідний — вівторок