«Immanuel» - живопис Олени Смаги -Музей українського живопису

«Immanuel» — живопис Олени Смаги

Источник: http://dzyga.com
Проект «Immanuel» у львівскій ґалереї Дзиґа: живопис Олени Смаги (Україна), поезiя о. Денi Кардiно (Францiя). По 8 листопада.

«Immanuel» - це сучасний сакральний живопис львівської художниці Олени Смаги, переплетений із містичним переосмисленням біблійного образу Ісуса Христа Еммануїла (Іс. 7,14) – Воплоченого Бога-Слово, й різним маніфестаціям Його присутності у світі – Любов, Істина, Життя, Євхаристія...

Проект глибоко християнський, водночас, виходить за межі традиційних уявлень про ікону й проникає у простір сучасної культури своєю живописною мовою, нашаруваннями кольору, поліфонією тексту, експресивністю лінії, й, зрештою, соціальним звучанням.

Першим вдумливим глядачем творів художниці став французький богослов, поет, отець Дому Серця - Дені Кардіно. Він створив до кожного образу Олени Смаги поетичний коментар, що став своєрідним богословським прочитанням живопису художниці./p>

Галерея Дзиґа: вул. Вірменська, 35 Львів, Україна, 79008