Ігор Єлісєєв. РЕМІНІСЦЕНЦІЯ -Музей українського живопису

Ігор Єлісєєв. РЕМІНІСЦЕНЦІЯ

Источник: www.greter-art.com
Арт-центр Я. Гретера і талановитий український живописець Ігор Єлісєєв представляють філософський проект під назвою «Ремінісценція», який занурює нас в солодкі спогади життя.

«Ремінісценція» (від лат. reminiscentia — спогад) — це один із видів творчих взаємовпливів, суть якого полягає в запозиченні окремих елементів з творчості попередників. Це можуть бути мотиви, образи, окремі вирази та деталі. Обов’язковою умовою ремінісценцій є їх творча зміна, переосмислення, набуття нового змісту.

У своїх роботах Ігор Єлісєєв відкриває приємні для душі моменти. Це захоплюючі подорожі, неймовірні пейзажі та загадкові люди, прекрасні тварини, соковиті фрукти, а разом з ними неповторні почуття та емоції, які роблять нас щасливими! Митець через свої картини торкається найсокровеннішого, адже спогади — єдиний рай, з якого нас ніхто не може вигнати…

Про автора: Ігор Єлісєєв виходець з Академії мистецтв України (спеціалізація — монументальний живопис). З 1989 року — член Національної спілки художників України. Активно бере участь у всеукраїнських та міжнародних проектах. Персональні виставки автора побачила Україна, Франція та Росія. Також митець регулярно презентує свої роботи у групових виставках в Україні, Іспанії, Німеччині, Чехії та США.

три-колёри

Ігор Єлісєєв. «Три кольори», 2014

сонце-в-блакити

Ігор Єлісєєв. «Сонце в блакиті», 2014

рух

Ігор Єлісєєв. «Рух», 2014

3104_Мiж_двох_стихiй

Ігор Єлісєєв. «Між двох стихій»

нични-хвили

Ігор Єлісєєв. «Нічні хвилі», 2015

пивденна-конка

Ігор Єлісєєв. «Південна конка», 2014

безумство-хоробрих

Ігор Єлісєєв. «Безумство хоробрих», 2014

Фудзiяма_Поседойна

Ігор Єлісєєв. «Фудзiяма Посейдона»

3076_i_фаянс

Ігор Єлісєєв. «Фаянс»

багряна-хаща

Ігор Єлісєєв. «Багряна хаща», 2015

Фото – Юлії Наумової та з сайту галереї

18.02.16-17.04.16

Всі роботи доступні для придбання.

Адреса: ст. м. «Шулявська», вул. Вадима Гетьмана, 6

ТРЦ «Космополіт», Блок А, 4-6 поверх