Ігор Куделін – український постмодерніст -Музей українського живопису

Ігор Куделін – український постмодерніст

У Мистецькому просторі Artarea (Київ) в рамках проекту «ARTAREA ЧАСУ. Перезавантаження» представляємо Ігоря Куделіна.

Митець народився 1961 року в Азербайджані, навчався у Дніпрі та Одесі. Ігор Куделін неординарна особистість, український постмодерніст, який своїм мистецтвом провокує буттєві процеси, розмиваючи межі між абстрактним та реальним, розкриваючи хибність наших уявлень про матеріальне та вічне. Творче кредо художника – за допомогою мистецтва допомогти глядачеві знайти шлях до свого власного духовного початку, космічного буття, душевного миру, вічних цінностей, гармонії світобудови.

В експозиції представлені фігуративні (2 поверх) та абстрактні (3 поверх) роботи художника із зібрання Artarea.

Чекаємо вас у суботу та неділю на проект «ARTAREA ЧАСУ. Перезавантаження» у Мистецькому просторі Artarea (м.Київ, вул.Софіївська, 11-15) від 11 до 20 години.

К1

К2