Настрій міста-Музей українського живопису

Ігор Бадяк «Подих літа». Живопис та вітраж.

Источник: http://artgreensofa.com
Вперше у львівській «Зеленій канапі», після майже 20-річної перерви у виставковій діяльності, представив свою виставку Ігор Бадяк.

«Подихом літа»  назвав її автор.

І справді легкі, «аля прима», часто абстрактні композиції стали справжнім ковтком свіжого, наче ранкового літнього повітря для художника.

Ігор Бадяк багато попрацював останнім часом  на замовлення. Займався виконанням великого обсягу робіт в галузі  монументального живопису та вітражу. Серед них є амбітні та успішні проекти. Зокрема у співпраці з Національним Банком України Ігор Бадяк виконує твір «Архангел Михаїл» у приміщення НБУ у Києві, чотири вітражі для оформлення Музею грошей Національного банку (Київ), оформлення зали НБУ у місті Чернівцях. Також серед визначних об’єктів слід відзначити церкву святого Миколая у Вроцлаві (Польща), музей Ар Деко у Москві. Львів’янам можуть бути знайомими розписи та вітражі у готелі відпочинкового комплексу «Бухта Вікінгів».

На даній виставці ви зможете побачити живопис на полотні та дві вітражні композиції, виконані протягом останніх двох років.

summer

still

stained2

koral

badyak

80_f

Бадяк

Біографічна довідка:

Ігор Бадяк народився 1965 року у Львові. Закінчив Львівське училище прикладного та декоративного мистецтва імені І. Труша (1984) та ЛАМ (1992) – кафедра Монументального живопису.

Учасник загальноукраїнських та міжнародних виставок і пленерів. 2016 – Торунь (Польща), 2015 – Берколо (Польща), Яворно (Словаччина), постійний учасник «Срібного квадрату» (Перемишль, Польща) та ін.

Виконав ряд публічних вітражів та мозаїк сакрального та світського характеру.

80_a

stained1

iris

80_c

80_b80_e

afisha

Адреса: Львів, вул.Вірменська, 7

Галерея “Зелена канапа” працює з 12 до 19 години з вівторка до неділі.