«І з кожною осінню…». Перезавантаження. -Музей українського живопису

«І з кожною осінню…». Перезавантаження.

У виставковій залі столичного Будинку освіти та культури «Майстер Клас» відбувся творчій вечір, присвячений оновленню експозиції виставки-продажу картин від Музею українського живопису (м.Дніпропетровськ).

Після двох тижнів експонування виставка-продаж робіт українських художників «І з кожною осінню я розквітаю знову» суттєво оновилася. На творчій вечір, присвячений цій події, зібралися друзі Музею українського живопису та просто поціновувачі хорошого живопису.

Розпочалася зустріч із невеличкого концерту молодого піаніста Андрія Мішина, який своїм натхненним виконанням класичних творів задав піднесений настрій всьому вечору.

Про зміни в експозиції та представлені роботи розповіла куратор виставки, керівник київського філіалу Музею українського живопису Юлія Наумова. З новинок – добірка робіт київського художника, представника відомої династії українських майстрів Володимира Колесникова. Про творчість цього живописця детально розповів Костянтин Чернявський – відповідальний секретар-заступник голови Національної спілки художників України, кандидат мистецтвознавства, доцент, завідувач кафедри рисунка та живопису Київського Національного університету технологій та дизайну.

Юлія Наумова та Костянтин Чернявський

Картини Володимира Колесникова

Помітне місце в експозиції займають скульптурні роботи Тетяни Гордієнко-Хмуринської. Мисткиня поділилася історією створення цих пластичних об’єктів та своїми творчими планами.

Молоде покоління художників на вечорі представляв вже досить знаний живописець Михайло Томасик. Дві його картини – «Венеція» та «Вітряки України» - прикрашають експозицію. Художник у своєму виступі розкрив таємниці образів на цих роботах, розповів про події, що надихнули його на їх створення.

Михайло Томасик біля своєї роботи "Вітряки України" (2014)

М. Томасик. "Венеція", 2012

А ще відвідувачі можуть побачити чимало чудових робіт: «Осінь у Михайлівці» народного художника України Євгена Чуйкова та «Ромашки» народного художника України Федора Клименка, «Троянди» С.Бакаєва, «Осінній день» В.Жугана, «Дуби на Дніпрі» К.Чернявського, «Літній день. Етюд» Г.Мацегори, «Смоління баркасів» Н.Ніконенка, а також картини О.Шабадея, Г.Колосовського, А.Карповича, В.Потапенка та інших майстрів пензля.

Виставка-продаж триває за адресою: Київ, вул..Лаврська, 16-а.
Будинок освіти та культури «Майстер Клас», 3-й поверх