Художник Володимир Філіппов презентував чернівчанам виставку живопису -Музей українського живопису

Художник Володимир Філіппов презентував чернівчанам виставку живопису

Источник: http://molbuk.ua

Чернівецьке видання «Молодий буковинець» представило на своєму сайті фотозвіт про виставку художника Володимира Філіппова «Прояв Образу в буденному».

"Вертикальна гармонія", "Червоне на чорному", "Дифузія форми"... Ці назви картин досить вдало передають настрій виставки живопису "Прояв Образу в буденному" українського художника Володимира Філіппова. Виставка запрацювала у Чернівецькому художньому музеї.

На виставці зібрано понад 40 робіт художника. Це роботи різних періодів творчості автора, починаючи з 1989 року та по теперішній час. Це надає можливість глядачеві "доторкнутися" до творчості художника в повному обсязі.

Серед робіт зацікавлює картина "Вижницькій хрест", вона була розпочата в 2014 року на Страсну седмицю у Вижниці. Декілька із представлених на виставці робіт являються переживанням подій на Півдні та Сході України.

Довідка

Володимир Філіппов – художник, кінопродюсер. Володимир Філіппов є членом міжнародної асоціації художників і дизайнерів IFA та UNESCO, член професійно творчої спілки Академія абстракціонізму. Картини автора виставлялися в музеях Києва, Севастополя, Одеси, Бердянська, Запоріжжя, в державній Третьяковській галереї (Росія) Франції та Норвегії. Провів близько 37-ми персональних виставок. Твори Володимира Філіппова знаходяться в багатьох приватних колекціях України, Німеччини, Франції, Норвегії, Чехії, Непалу, Киргизстану, Узбекистану та США.

Адреса: Чернівецький художній музей.
Чернівці, пл.Центральна, 10