ХРОМ-КОБАЛЬТ у Черкасах. Персональна виставка Олександра Шаповалова -Музей українського живопису

ХРОМ-КОБАЛЬТ у Черкасах. Персональна виставка Олександра Шаповалова

Источник: http://www.museum.ck.uaa/>
Черкаський обласний художній музей презентував першу персональну виставку ХРОМ-КОБАЛЬТ молодого черкаського художника Олександра Шаповалова (1987 р.н.).

На виставці представлено більше двадцяти робіт, створених автором з 2009 по 2015 роки. Художник закінчив Черкаський Національний університет імені Богдана Хмельницького (кафедра образотворчого та декоративно- прикладного мистецтва) у 2008-му році, отримав ступінь бакалавра. Керівником та головним наставником Олександра у навчанні був народний художник України Бондар Іван Іванович. За словами ж Олександра, усвідомлення себе як митця і остаточний вибір цього шляху прийшов до нього дещо пізніше, по закінченні університетської освіти.

Працює художник в пейзажному жанрі, перевагу надає малюванню з натури, щоб максимально повно передавати настрій оточуючої дійсності. Серед його робіт зображення дніпровського узбережжя Черкас, урбаністичні пейзажі, тощо. Колорит робіт стриманий з холодними тонами, подекуди з різкими кольоровими акцентами. У творах домінує весняна і літня пори року.

Персональна виставка Олександра Шаповалова підтверджує, що у Черкасах стає дедалі більше молодих художників, які прагнуть презентувати свої роботи на суд публіки, що дозволяє говорити про появу у нашому місті нового покоління талановитих майстрів пензля.

Комунальна установа «Обласний художній музей» Черкаської обласної ради
Адреса: вул. Хрещатик, 259, Черкаси, 18000. Тел./факс: (0472) 37-28-77, 45-24-27