Херсон: виставка творів Володимира Чуприни -Музей українського живопису

Херсон: виставка творів Володимира Чуприни

Источник: http://artmuseum.ks.ua

11 серпня народному художнику України, академіку, професору, мистецтвознавцю, члену Херсонської обласної організації НСХУ В.Г. Чуприні виповнюється 75 років.

З 7 серпня у Херсонському обласному художньому музеї ім. О. О. Шовкуненка відкрито виставку акварелей художника. В експозиції репрезентовано його кращі твори 80-90 років ХХ ст., які вже стали хрестоматійними.

Це пейзажі Станіславу з високими берегами лиману, натюрморти з виноградом та степовими квітами, архітектурні види. Художник використовує різноманітні фактурні ефекти для своїх образів, поєднуючи роботу пензлем з монотіпією. Стиль його акварелей відзначається монументальністю форм, конструктивністю малюнка, тональна гама дуже стримана, майже скупа. Проте, саме такими прийомами художник досягає суворої індивідуальності творчої манери, виключності своїх зображень, які приваблюють, магнитизують глядача.

Адреса Херсонського обласного художнього музею ім. О. О. Шовкуненка:
м. Херсон, вул. Соборна, 34.

Картини Володимира Чуприни

В.Г.Чуприна. "Херсонский краевид", 2004 г.
В.Г.Чуприна "Херсонский натюрморт", 2000 г.
В.Г.Чуприна "Херсонщина", 2003 г.
В.Г.Чуприна "Лиманский мотив", 1992 г.