«HAMPERDU». Нікіта Цой -Музей українського живопису

«HAMPERDU». Нікіта Цой

Источник: http://www.whiteworld.net/
По 10 лютого у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» у Києві проходить виставка живопису Нікіти Цоя «HAMPERDU».

Свої полотна у Білому Світі розвісив талановитий переможець Другого українського неформального Арт-Баттлу (ДУНАБ). Нікіта Цой не приховує, що натхнення для виставки «HAMPERDU» він знайшов у сучасних медіа, а саме – у телесеріалі «Проповідник». Дія серіалу відбувається у вигаданому Всесвіті, жорстокому, абсурдному, але все одно незбагненно привабливому для глядача.

Автор виставки пише: «Я не вигадую і нічого не шукаю. Я живу в міфі, де Джессі Кастер, головний герой, шукає Бога, який втік і ховається в костюмі собаки, слухає джаз і їздить на мотоциклі. Де нащадок Ісуса є людиною з обмеженими розумовими здібностями, а звичайний провінційний хлопець після спроби самогубства має дупу замість обличчя. Ця реальність жахає, вона іронічна та абсурдна, і те, що є правдою для головних героїв, також є подвійною правдою і для глядача…»

wwwDFwqH7dowload

wwwZRoa3kdowload

www8cv45hdowload