Грузинські митці в Києві -Музей українського живопису

Грузинські митці в Києві

Источник: http://triptych-art.com/
Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» презентує: Гія Міміношвілі (кераміка) Давид Шарашидзе (живопис, кераміка). «Untitled».

До 25–річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Грузією.

В експозиції представлені нові роботи художників (2016–2017 рр.), об’єднані в умовні триптихи – данина поваги галереї «Триптих АРТ».

Гія Міміношвілі народився у 1958 р. у Тбілісі, Грузія.

1983 – закінчив Тбіліську академію мистецтв, факультет декоративно-прикладного мистецтва, відділ монументальної кераміки.

Від 1993 р. живе і працює у Києві

Працює в галузі художньої кераміки: об’ємно-просторові композиції, арт-обєкти, паркова скульптура, декоративна пластика.

Твори представлені в Національному музеї-заповіднику українського гончарства (с. Опішне), у приватних колекціях в Італії, Німеччині, США.

Давид Шарашидзе народився в 1959 р. в Тбілісі, Грузія.

1986 – закінчив Тбіліський державний університет.

Від 1993 р. живе і працює у Києві.

Працює в галузі живопису та графіки.

Твори представлені в Арт-центрі ім. Марка Ротко (Даугавпілс, Латвія), у приватних колекціях в Україні, Грузії, Росії, Америці, Голландії, Англії, Франції, Австралії, Норвегії, Польщі, Німеччині, Італії, Іспанії, Австрії, Фінляндії, Чехії, Бразилії.

Фото – Юлія Наумова.

Галерея «Триптих Арт»: Київ, вул. Десятинна, 13.
Виставка триватиме 1–13  червня.