Графіку Юлії Гумирової представили в Кіровоградському музеї -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

Графіку Юлії Гумирової представили в Кіровоградському музеї

Источник: http://prostir.museum

23 березня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї відбулося відкриття персональної виставки Юлії Гумирової «З графікою по життю».

Юлія Юріївна Гумирова народилась 1983 року в місті Кіровограді. Хист до малювання у неї проявився вже у досить ранньому віці. Змалечку годинами могла малювати олівцями портрети казкових принцес, що жили в її уяві. Вже у п’ятирічному віці відвідувала обласний палац піонерів і жовтенят (зараз – Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості); дівчинку зарахували до художнього студії образотворчого мистецтва «Соняшник» під керівництвом Ірини Зантарії, де вона навчалась до 2003 року. Закінчила з відзнакою Кіровоградську міську дитячу художню школу імені О.О. Осмьоркіна (викладачі – Л.Г. Кір’янова, В.Г. Плітін).

З 2000 по 2005 рік навчалася на мистецькому факультеті Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка, який успішно закінчила із ступенем магістра. В університеті академічному малюнку та живопису навчалася у Ольги Пунгіної, декоративно-ужитковому мистецтву – у Лариси Гарбузенко. Серед викладачів Юлії також були знані на Кіровоградщині митці та педагоги – заслужений художник України Наталія Федоренко та кандидат педагогічних наук Леонід Бабенко.

Брала участь у багатьох виставках, мистецьких конкурсах та фестивалях, де отримувала призові місця та численні відзнаки.
З 2000 року і по сьогоднішній день Юлія Гумирова – старший викладач кафедри дизайну Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки ВНЗ «Університет сучасних знань».

Юлія працює переважно в галузі графіки та станкового малярства. На виставці «З графікою по життю»представлено дванадцять графічних робіт художниці, створених протягом 2014-2015 років. Це графічні композиції: «Моє місто» (2014), «Життя» (2014), «Янголи-охоронці» (2014), «Світло, що окриляє» (2014), «Муза» (2014), «Пташине щастя» (2014), «Великдень» (2014), «Щастя» (2014), «Берегиня» (2014), «Зародження» (2014), «Маскарад» (2014) та «Бережи!» (2015).

Під час відкриття виставки Юлія Гумирова передала до фондового зібрання музею свою графічну роботу «Моє місто» (2014).

Володимир Мороз – науковий співробітник
Кіровоградського обласного художнього музею