Гебдомерос. Антон Логов та Андрій Дудченко. 18.02 - 16.03.15 -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

Гебдомерос. Антон Логов та Андрій Дудченко. 18.02 — 16.03.15

Источник: http://www.yagallery.com.ua

Перший спільний проект Андрія Дудченка й Антона Логова присвячений сторіччю Чорного квадрату Казимира Малевича.

Перший спільний проект Андрія Дудченка й Антона Логова присвячений сторіччю Чорного квадрату Казимира Малевича. Про це повідомляють два стільці, взяті з відомої «кімнатної» інсталяції 1915 року, в якій Чорний квадрат займав місце православної ікони. Іншою центральною складовою проекту є стелаж, зібраний, за словами Антона Логова, з уламків культурної пам’яті. Разом із назвою, запозиченою у Кіріко, «Гебдомерос» виліплює образ свідомості сучасної людини. Тієї свідомості, яка, попри два століття форсованого прогресу, продовжує хитатися між безхмарним дитинством античності та жорсткою реальністю дорослого світу.

Антон Логов, до проекту Гебдомерос, 2015, полотно, мішана техніка
Андрій Дудченко, до проекту Гебдомерос, 2015, полотно, мішана техніка

<Ра - до - вать - ся
Бежать и смеяться
Ве - ро - ят - но
Уже сплошной полосой
ДА
Во сколько? Когда? Где?
И куда?
Мы торопи - лись
Спря - та - лись
Вду - ма - лись
Растворились в руках ВРЕМЕни.
Ха - ха - ха.
Да.
Гебдомерос ... Цифра 7.
7 заповедей Господних - жест во имя добра и справедливости.
Но в слове Гебдомерос смысла нет. Лишь иллюзии о реальности.
Вы - со - ко
Да - ле - ко
Глу - бо - ко
Все МЫ.
Связь поколений и отторжение смыслов, глобализм, миф о нереальном. Детство и реальность.

СТРАТОСФЕРА.

Пифагор, Гераклит, Гойя, Де Кирико, Малевич - пу-сто-та.
Размышление над вечной парадоксальностью бытия. Немыслимое - в простом.
Дикие го - ло - са
Пра - ВЕД - ники
Пре - КРАСНОЕ
Давай, ДА - вай папиросу
За - бивай гвоздь
Все тленно. Бог все видит.
Искусством за искусство!
Собирательный образ безкультурья в культурных кругах.

И все НАМЕШАНО - холсты, художники, разные голоса. Ха.
Да.
Мы все в ожидании чуда.
Когда глобальная катастрофа давлеет атомным грузом.
Люди выходят на работу, не читая Библию. Достигают результата, не понимая, зачем.
Не замечая глобальных катастроф.
Живя не собой, а в виртуальной паутине.
Но, может, так и надо?..

Антон Логов

Андрій Дудченко народився 1983 року в Євпаторії. Живе та працює в Києві. 2002 року закінчив Кримське художнє училище ім. М. С. Самокіша, а 2009 року – Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури.

Перша виставка під назвою «Погляд» відбулась у 2008 році у виставковій залі НАОМА. Співпраця з арт-центром Я Галерея розпочалась 2011 року участю в групових проектах програми розвитку молодих художників «Генофонд» – Genofond Pinakothek (Львівський Палац Мистецтв) та Genofond Fest (Дніпропетровськ).
Того ж року художник презентував свою персональну виставку «Вікна» та взяв участь у груповому проекті «Mr. Gold» під кураторством Павла Гудімова, а наступного року – показав свій проект «Золоті Ворота», в програмі візуального мистецтва Neofolk project (у рамках ГОГОЛЬFEST 2012). У 2013 році художник представив спільний із Альбіною Ялозою проект «Літо-Осінь», а в 2014 – персональний проект «Здрастуй, Людино з глини», в якому портрет молодої людини «на порозі важливих життєвих рішень» був формально втілений в безликих образах Малевича.

Антон Логов народився 1984 року в місті Роздільна, Одеської області. Живе та працює в Києві. У 2004 році закінчив Одеське художнє училище ім. М. Б. Грекова, а 2010 року – Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури.
Із 2008 року бере активну участь у групових виставках в Україні та за кордоном. Стипендіат арт-центру Я Галерея.
Після ряду соціально свідомих проектів, 2011 року художник представив в арт-центрі перший персональний проект «Адаптація», в якому повернувся до теми авангарду. Того ж року взяв участь у проектах «Незалежні» й «Космічна Одіссея 2011» куратора Олександра Соловйова та проекті Doctrine-light куратора Олільги Мілентій (в рамках Паралельної програми Венеціанської бієнале). У співпраці з класиком абстрактного живопису Ігорем Яновичем – представив проект «Лоботомія», в Я Галерея у Києві.
2012 року, в рамках Паралельної програми Першої Київської бієнале ARSENALE 2012, відбувся персональний проект художника «Geo». А наступного року – «Ребрендинг», присвячений дослідженню поняття символу, яке мало продовження 2014 року в кураторському проекті Павла Гудімова «Ребрендинг / Надбанні Хрести» – першої експозиції Галереї сучасного мистецтва Українського Католицького Університету.

Арт-центр Я Галерея у Києві на Хорива, 49б

Поділ, станція метро Контрактова площа