Галерея «АВС-арт» запрошує на групову виставку «ДО МОРЯ» -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Понеділок -вівторок – ВИХІДНИЙ

Галерея «АВС-арт» запрошує на групову виставку «ДО МОРЯ»

Источник: http://www.avsart.com.ua

В експозиції - Адальберт Борецький, Юрій Вінтаєв, Михайло Демцю, Юрій Коновалов, Наталія Лоза, Вітольд Манастирський, Іван Марчук, Ігор Панейко, Валенктина Цвєткова, Валерій Шкарупа, Оксана Ядчук-Мачинська, Степан Яровий та інші мистці.

До моря, – кличе річкова течія, до моря, – спонукає розпечене сонце, до моря, – звуть завершальні серпневі дні. І ми знову рушаємо до нього, даючи оку можливість перепочити на марині.

«До моря» – вже друга тематична мариністична добірка галереї «АВС-арт», що цього разу представить, поряд із роботами класичного виконання, полотна з оригінальним авторським потрактуванням образів. Тим цікавіше для глядача, адже це можливість зіставити в одному просторі різні системи художньої мови – реалістичну й символічно-алегоричну. Ще один акцент добірки – на діалозі живописних шкіл і поколінь. Яким було море з віддалі в півстоліття? Як воно звучить у барвах львів’ян і одеситів, закарпатців та миколаївців? В експозиції – море Вітольда Манастирського 1947 року й тематичний натюрморт на тлі пейзажу Валентини Цвєткової 1988-го. Напівфігуративна «Золота рибка» Івана Марчука й абстрактне «Ювенільне море» Валерія Шкарупи. Балаклава Юрія Вінтаєва й Судак Степана Ярового. Зрештою, такі приморські – «Біле вино» Михайла Демцю і «Вітер із Македонії» Оксани Ядчук-Мачинської.
Mare liberum apertum!

Зверніть увагу, що галерея «АВС-арт» змінила адресу:
м. Київ, Андріївський узвіз, 2-Б.

Виставка працює з 18 серпня по 5 вересня 2015 з 11:00 до 19:00 щодня, крім неділі та понеділка.
Вхід вільний.
Контактний телефон: +380 (44) 425 90 90.