«Fear and love» – виставка малярства Богдани Деревацької -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

«Fear and love» – виставка малярства Богдани Деревацької

Источник: http://www.lpm.com.ua/

До 14 квітня у Львівському Палаці Мистецтв можна оглянути виставку малярства «Fear and love» Богдани Деревацької.

 Кожний з нас є художником, коли нам від двох до п’яти. А потім все залежить від того, наскільки важливим для тебе є твій внутрішній імпульс оцього бажання візуалізації того, що бачиш, або що вифантазовуєш. Більшість обмежується обмальовуванням зошитів/контекстів/ділових паперів. Хтось вирішує перетворити це на професію. Але є й такі, хто наважується раптом кардинально змінити, здавалося б, налагоджене поза мистецтвом життя, щоби мати можливість жити світом кольорів і образів. Як от Богдана Деревацька.

 
 
 

Богдану вабить колір. Зовнішня «картинка» для неї – лише подразник, який запускає механізм внутрішньої інтерпретації. Богдану вабить вітальний потенціал природи: землі-води-неба-дерев-квітів... Богдану вабить ритм. Тобто, проявлення оцієї внутрішньої пластики матерії, тієї пульсації і «перетікання» життя, якого ми не здатні побачити без макро-оптики, але яку можна відчути на рівні кольоровібрацій.

 
 
 

А ще їй цікаво відтворити настрій – свій, спровокований зовнішньою емоцією. Тому картини Богдани настільки різні – кожного разу вона шукає відповідник ситуації, часом – в історії мистецтва, але здебільшого покладається на смак та інтуїцію.

Історик мистецтва Наталія Космолінська

 
 
 
 

Адреса: Львів, вул. Коперника,17. Львівський Палац мистецтв

Похожие записи: