«Ефемерний Ландшафт» Петра Сметани -Музей українського живопису

«Ефемерний Ландшафт» Петра Сметани

Источник: http://triptych-art.com/
До 28 травня у київській гаереї «Триптих АРТ» можна побачити картини львівського художника Петра Сметани.

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» у рамках програми міжнародного мистецького фестивалю KYIV ART WEEK 2019 презентує проект львівського художник Петра Сметани «Ефемерний Ландшафт» (живопис).

Живучи у транзитній країні в перебіжний період свого розвитку, почуваєш себе відповідно. З присутнім відчуттям тимчасового доводиться співіснувати. Це відбиває з-під ніг фундамент, який би мав лягти в основу нашої сучасної світобудови. Чи одноразовість насправді нищить відповідальність за вчинки, які творяться, і думки, які висловлюємо? Немає потреби в добротності виконання, немає віри в те, що об’єкти створені в актуальний час, мають прожити довше, аніж термін їх придатності. У великій мірі ми не маємо потреби зберігати навіть те, що дісталося нам у спадок. Часто відбувається діалог із собою, із собою хвилинним. Від результату цього діалогу залежить паралельний вигляд нами залишеного. У сьогоденні має місце мимобіжне сприйняття баченого ландшафту уявного майбутнього, без можливості зупинки, щоб подивитися навколо. Швидкі зміни і швидкість прийняття рішень часто не дають достатнього часу для аналізу того, що відбулося. Рухаючись транзитом до ефемерної точки, ми просто дивимося, роблячи спроби рухатися швидше.
Петро Сметана

Адреса: Київ, вул. Десятинна, 13.