Дводенна передаукціонна виставка -Музей українського живопису

Дводенна передаукціонна виставка

Источник: http://artukraine.com.ua/
26-27 листопада у ЦСМ «М17» відбудеться передаукціонна експозиція робіт класичного, андерграундного та сучасного мистецтва.

CLASSIC UNDERGROUND CONTEMPORARY. Організатор — аукціонний дім «Золотое Сечение».

Аукціонний дім поєднає тихі та живі торги — бажаючі придбати твори мистецтва зможуть по-тихому зробити ставки на вподобані лоти, починаючи з 25 листопада. По завершенні виставки – 29 листопада — відбудуться живі фінальні торги.

«Другий раз у цьому сезоні ми обрали формат змішаних торгів. На жовтневому аукціоні він себе виправдав — з постаукціоннимі продажами число куплених лотів склало більше 70%. Важливим фактором успішних торгів стали занижені ціни на запропоновані шедеври. Цього разу ми також запропонуємо рідкісні роботи іменитих авторів за цінами, які у кілька разів нижчі за ринкові», — обіцяє співвласник аукціонного дому «Золотое Сечение» Михайло Василенко.

Зокрема, мова йде про роботу «Кіммерійський берег» Максиміліана Волошина з естімейтом у $4-6 тис., написаної в останні місяці життя поета-художника. Також на аукціоні буде представлено відому картину Давида Бурлюка «Золотий кінь» (естімейт – $12-15 тис.), творіння Віктора Зарецького «Зима» (естімейт – $15-20 тис.), Миколи Глущенка («Березневий ранок», естімейт – $12-15 тис.).

Максиміліан Волошин. «Кіммерійський берег»

Віктор Зарецький. «Зима»

glushhenko

Микола Глущенко. «Березневий ранок»

Серед інших топ-лотів: Пінхус Кремень «Натюрморт з маскою», Ігор Пантюхов «Портрет-Алегорія», Галина Зоря «Маки», Андрій Коцка «Синевирське озеро», Петро Столяренко «Осінні виноградники», Юрій Химич «Києво-Печерська Лавра» , Алекса Захарчук «Жито дозріває», Алла Горська «Тарас Шевченко», Ернест Котков «Блакитний хлопчик», Зоя Лерман «Весілля», Борис Плаксій «Ключі від раю».

zoya-lerman-vesillya

Зоя Лерман «Весілля»

marton

Адальберт Мартон. «Закарпатський мотив»

gorskaya

Алла Горська «Тарас Шевченко»

kotkov

Ернест Котков «Блакитний хлопчик»

Колекційний блок CONTEMPORARY ART очолять роботи Сергія Ликова «Дикі тіні кохання», Віктора Трубчанінова «Ритми розуму», Романа Жука «Квіти», Сергія Базильова «У майстерні» та Сергія Панича «Острів Святої Єлени».

Серед молодих художників: Роман Мінін «Алфавіт», Михайло Деяк «Essence of Things», Єгор Зігура «Зникаючий Колос», Юрій Сівірін «Justas Nord» та інші.

Загальна кількість лотів — 114 робіт.

likov

Сергій Ликов. «Дикі тіні кохання»

mixail-deyak-iz-serii-essence-of-things-2015

Михайло Деяк, із серії «Essence of Things», 2015