«Дощ емоцій» Євгена Костенка -Музей українського живопису

«Дощ емоцій» Євгена Костенка

В креативному київському арт-просторі KS Gallery проходить персональна виставка молодого художника Євгена Костенка.

Роботи Євгена з колекції «Дощ емоцій», були написані впродовж 2014-15 років у Києві та Львові. Птахи та квіти, поле та небо символізують віру художника у щасливе майбутнє його Батьківщини.

Костенко Євген Олександрович народився 11 березня 1990 році у м. Романів, Житомирської області. Вже в три роки почав малювати. З 2001-2005 рр. навчався живопису у Зінаїди Дмитрівни Мосійчук, з якою познайомився у Романівській художній школі, де вона викладала живопис. Зінаїда Мосійчук – член Спілки художників України, талановита художниця, автор відомих скульптур та мозаїк, саме вона вперше познайомила Євгена з творчістю світових митців та української легенди – Катерини Білокур.

В 2010 році Євген переїздить до Москви, де продовжує брати персональні уроки живопису у Михайла Павлова викладача арт-студії «Золотое сечение». Московські урбаністичні пейзажі та швидкість життя у мегаполісі ще більше поглиблюють бажання художника творити у обраному напрямку. Молодий автор відвідує московські галереї, музеї, знайомиться з відомими художниками. В 2011р. у центральному офісі ІнтерПромБанку у Москві пройшла перша персональна виставка Євгена Костенка – «Закономірність».

1

2

3

4

«Гості виставки зможуть відчути тонкий дотик природи, загадкові квіти та легкий подих вітру в роботах цього талановитого художника, він щиро зізнається що творчість народної майстрині – Катерини Білокур, його постійно надихає на нові пошуки чистого життя», – говорить куратор виставки Дмитро Струк.

Мистецтво – «дім» людини, в якому вона може знайти затишок і тепло, розуміння і захист, любов і відраду, віру в людей і добро це те, що нам необхідно зараз і на кожний день. «Гуманізм – мабуть, найголовніша риса художника Євгена Костенка. Вияв небайдужості митця до краси природи і людських емоцій, в яких пульсує схвильоване серце автора так необхідно перенести в площину суспільно-політичних відносин в наш час», – говорить організатор виставки Ростислав Дзундза — Голова Правління Бюро соціальних та політичних розробок.

5

7

6

8

9

10

11

12

На даний момент роботи молодого обдарованого автора Євгена Костенка були придбані приватними колекціонерами з України, Росії, Німеччини, Франції, Південно-Африканської Республіки.

KS Gallery: Київ, вул. Олеся Гончара, 22