Дніпровські художники в Києві-Музей українського живопису

До 25-ї річниці Незалежності України

Источник: http://dvnshu.com
Всеукраїнська художня виставка до 25-ї річниці Незалежності України розпочала роботу в Центральному будинку художника в Києві.

Виставка до 25 річниці Незалежності України — це масштабний проект, наочне втілення творчих здобутків сучасних українських художників з усіх областей України.

Завдяки широкому географічному представництву виставка набула необхідного для таких проектів образно-стилістичного розмаїття. Сподіваємося, що в цей нелегкий час для України цей мистецький проект надихне глядача на позитивне і патріотичне світосприймання, задекларує потужність наших художників як естетичну складову характеру українського народу.

До цьогорічної експозиції увійшло понад 400 творів живопису, графіки, скульптури та декоративно-ужиткового мистецтва. Як і зазвичай не було жодних обмежень в сенсі художньої стилістики, образно-пластичних уподобань авторів, що врешті решт вилилось в надзвичайно цікаву презентацію мистецьких інтонацій.

Сподіваємось, що цей мистецький захід стане певною гуманітарною складовою вкрай необхідного сьогодні позитиву. Жанрове і стилістичне розмаїття дозволить глядачу скласти уяву про характерні творчі риси як окремих мистецьких осередків так і кожного автора.

1

2

3

Ця ювілейна виставка не претендує на епатаж чи емоційну вибуховість — вона констатація творчої практики наших співвітчизників, які своїми роботами створюють загальну мистецьку мозаїку Незалежної України.

Тож чекаємо шанувальників мистецтва в виставкових залах Центрального будинку художника з 12 по 28 серпня 2016 року.

4

5

6

6--Алимов