Дніпряни звітують у Києві -Музей українського живопису

Дніпряни звітують у Києві

Источник: http://dvnshu.com
Виставка до 60-річчя Дніпропетровської організації НСХУ відкрилася в Центральному будинку художників у Києві.

Діяльність Дніпропетровської організації Національної спілки художників України була започаткована у 1957 році. її фундаторами були члени спілки художників О.Вандаловський та О.Жирадков, що очолювали організацію на першому етапі її розвитку, вона виникла на базі обласного товариства художників, що займалося організацією обласних художніх виставок.

Нині ДО НСХУ нараховує в своєму складі близько 150 членів спілки з міст Дніпро, Кам’янське, Нікополь та з селища Петриківка, які працюють в різних видах образотворчого, декоративно-прикладного та народного мистецтва.

В лавах спілки сформувалися як митці, багато видатних майстрів мистецтва, зокрема:

народі художники України – Чернявський Г.Г., Кокін М.О., Магро П.І, Клименко Ф.М., Небоженко В.П. Самарська Г.М., Пікуш А.А.;

заслужені діячі мистецтв України – Ткач А.С., Мірошниченко В.І., Антонюк Л.О., Кудрявцев Л.К.;

заслужені художники України – Чеканьов К.І., Родін М.І., Потапенко А.І., Козулін М.Я., Павлов Ю.П., Щедрова В.І., Сопєлкін О.Л., Хачатрян Г.А., Чернета Г.О., Данилов В.П.,  Логвиненко Є.С., Жежер А.М.;

заслужені майстри народної творчості України – Турчин Н.І., Тимошенко К.М., Пікуш М.І., Глущенко В.А., Дека В.І., Рибак Н.М., Гарькава Т.А.

Ретроспективна ювілейна виставка презентує близько 200 творів, створених за останні роки. Експозиція демонструє багатство та різноманітність творчих особистостей митців Придніпров’я, широку палітру їх творчих пошуків від класичної школи реалістичного до абстрактного мистецтва.

Голова ДО НСХУ народний художник України Андрій Пікуш

Київ, вул. Січових стрільців, 1-5 (Львівська площа)

Центральний будинок художника, ІІІ поверх

Час роботи Виставкові зали: з 12:00 до 19:00