Дніпропетровськ: виставка художника Юрія Сотнікова «Моє Придніпров’я» -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

Дніпропетровськ: виставка художника Юрія Сотнікова «Моє Придніпров’я»

В музеї «Літературне Придніпров’я» триває виставка робіт дніпропетровського художника Юрія Сотнікова «Моє Придніпров’я».

Юрій Сотніков народився в місті Дніпропетровську в 1961 р. В школу пішов з шести років. Коли навчався у четвертому класі, дідусь наполіг, щоб онук навчався ще і в художній школі. Так і провчився в ній чотири роки. По закінченню отримав свідоцтво. Намагався вступити до художнього училища, але, не склавши іспити, пішов у дев’ятий клас середньої школи. Постійно брав участь у житті школи: наглядна агітація, участь в місцевих конкурсах, оформлення кабінетів. З 1979 р. по 1981-й – служба в лавах Радянської армії. В арміі згодилося вміння малювати.

Після служби одружився, з часом народилася донька. Продовжувати малювати не було можливості… Дід Микита був художником-аматором і займався в студіі при палаці Ілліча: сам брав участь у виставках і виставляв работи онука. Минав час… Іноді брав етюдник і йшов малювати. В 2009 р. мистецтво переважило – пішов до студії дніпропетровського художника Валерія Сосни. Таким чином, з’явилися нові роботи, які я й вирішив показати друзям та колегам: відбулася перша персональна виставка (2011). Потім – участь в обласній груповій виставці у Гранд Плазі (2013); спільно з В. Сосною «Квіти переможцям» (2014).

«Монастирській острів»
«Літній день». Полотно, олія. 65 х 55