Дніпропетровські художники в залах УФК: Василь Мірошниченко -Музей українського живопису

Дніпропетровські художники в залах УФК: Василь Мірошниченко

Два дніпропетровських художника – Василь Мірошниченко та Іван Коваленко – виставили свої роботи у Києві в залах Українського фонду культури.

Перший зліва – Іван Коваленко. У вишиванці – Василь Мірошниченко

Національна спілка художників України і Український фонд культури представили виставку творів заслуженого діяча мистецтв України Василя Мірошниченка – живопис, акварель, художнє проектування.

Василь Іванович Мірошниченко – художник, відомий в Дніпропетровську і Україні завдяки своєму творчому доробку. Ще з 1979 року він є учасником обласних, республіканських, всесоюзних та міжнародних виставок. З 1987 року він – член Спілки художників України. Неодноразово його пейзажі, створені під час в творчих групах пленерного живопису, експонувалися на персональних виставках в Старгарді (Польща), Києві, Дніпропетровську, Нікополі і зберігаються в музеях, приватних колекціях України та зарубіжжя.

Народився художник у Дніпропетровську в 1957 році. Його творчий шлях в рідному місті почався з роботи в художньо-виробничому комбінаті Худфонду УРСР з 1980 року після закінчення Київського державного художнього інституту та служби в лавах Радянської Армії.
Будучі за освітою архітектором В.І. Мірошниченко значну увагу приділяє архітектурі, художньому проектуванню та дизайну. У співавторстві зі скульпторами він є автором пам’ятника Д.І. Яворницькому, меморіальних дощок видатним землякам. Під керівництвом В.І. Мірошниченка та його безпосередньої участі в 2012 році було створено ансамбль площі ім.80-річчя Дніпропетровської області та у 2013 році встановлено пам’ятний знак ФК «Дніпро». За його проектами здійснено художнє оздоблення інтер’єрів Палацу юнацтва, Будинку органної та камерної музики, готелю «Рассвет» у Дніпропетровську, музею Великої вітчизняної війни у Донецьку, тощо.

Василь Мірошниченко. «Бузок цвіте», 2014. Полотно, олія

З 2004 року В.І. Мірошниченко – голова Дніпропетровської організації Національної спілки художників України, с 2012 – голова Дніпропетровського обласного відділення Українського фонду культури.
За творчі досягнення та активну громадську діяльність Василь Іванович Мірошниченко маж численні грамоти, дипломи та нагороди, а 2008 році йому присвоєно почесне звання – Заслужений діяч мистецтв України.

Василь Мірошниченко. «Тростянецький-краєвид», 2014. Полотно, олія
Василь Мірошниченко. «Осінній настрій. Тростянець», 2014. Полотно, олія
Василь Мірошниченко. «Золота осінь», 2014. Полотно, олія

Фото – Юлія Наумова

Виставка працює з 27 травня по 12 червня 2015 року у виставковій залі Українського фонду культури.
Адреса: м.Київ, вул.Липська, 16 - з 10.00 до 18.00 (без вихідних).