«Диво існує». Новорічна виставка Слави Займака. -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

«Диво існує». Новорічна виставка Слави Займака.

Музей історії Києва спільно з художником та дизайнером Славою Займаком представляють святкову виставку «Диво існує».

Напередодні новорічних свят талановитий київський художник, дизайнер, володар премії Енді Уорхола за внесок у розбудову української та світової культури Слава Займак представив святкову серію художніх творів «Диво існує». Всі роботи автора – це свято не лише в певні числа, а й кожного дня.

На виставці митець продемонстрував близько шістдесяти дивовижних та оригінальних робіт, що пропонують відвідувачам проекту поринути у чарівний світ новорічної казки, світ яскравих фарб та кольорів. Для створення виставки автор використав образи з українських казок: фантастичні тварини, яскраві квіти, автор втілив у символах власного бачення неосяжного космосу.

Слава Займак – митець з тонким відчуттям кольору. Поєднуючи власну техніку роботи з адгезивними матеріалами, образи на його картинах немов оживають. Різнокольорові фарби захоплюють у вир танцю і ти вже відриваєшся від Землі та поринаєш у світ феєрії!

Як говорить сам майстер, він ніколи не починає роботу у поганому настрої чи з важкими думками, бо вірить, що енергія, якою він ділиться з глядачем, повинна бути позитивною, щирою і чистою.

2

3

1

4

Святкові-салюти

«Святкові салюти»

5

Вечори-на-хуторі-поблизу...

«Вечори на хуторі поблизу…»

6

Святкові-салюти

«Святкові салюти»

Дама-з-собачкою

«Дама з собачкою»

7

МВЦ «Музей історії міста Києва» — вул. Богдана Хмельницького, 7 (метро «Театральна).

Вхід на виставку вільний.