«Дивина звичайна» в АВС-арт -Музей українського живопису

«Дивина звичайна» в АВС-арт

Источник: www.avsart.com.ua
Галерея «АВС-арт» представляє тематичну добірку квіткових мотивів у творчості класиків і сучасників українського мистецтва.

В експозиції – Петро Бевза, Гаврило Глюк, Сергій Григор’єв, Андрій Гуренко, Людмила Задорожна, Віктор Зарецький, Юрій Зорко, Ернест Контратович, Адальберт Мартон, Олексій Литвиненко, Лариса Піша, Галина Рідна, Олег Філь, Оксана Ядчук-Мачинська, Олег Ясенєв.

Виставка «Дивина звичайна» – вже друга в однойменному проекті, започаткованому 2013-го року галереєю «АВС-арт». Його основна ідея – без зайвих «ізмів» і концептуального шумовиння дати можливість глядачеві насолодитися роботами, на які художників надихнула Флора.

Репрезентовані мистці належать до різних поколінь, шкіл та напрямків. У кожного – своя живописна візія. Пишні букети 1960-х, зібрані закарпатцями. Лаконічні й ємкі полотна сучасних київських авторів. Алегоричне «Літо» В.Зарецького й міфологічний «Квітколов» А.Гуренка. Волинський верес О.Ядчук-Мачинської й полтавські соняхи Г.Рідної. Вишукана простота ромашок і екзотична рафлезія…

Квіти – творіння природи, досконале у своїй нефункціональній красі й щоденно, явно чи непомітно, присутнє в нашому житті. Квіти – як поезія, де кожен може знайти співзвучний настрою мотив. І обрана тема зажди відповідатиме потребам сучасності. Прекрасне лишається центральною категорією естетики. Сьогодення, позбавлене гармонії, веде до хаосу. Людина у власній екзистенції прагне бачити гарне – у собі, у довколишньому світі речей та ідей.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Виставка працює 21 червня – 9 липня 2016 з 11:00 до 19:00 щодня, крім неділі та понеділка. Вхід вільний.

Наша адреса: м. Київ, Андріївський узвіз, 2-Б.