“Діатонічний сад” із Словенії -Музей українського живопису

“Діатонічний сад” із Словенії

Источник: http://artgreensofa.com/
Галерея «Зелена канапа» у Львові представляє виставку “Діатонічний сад”. Рута та Інокентій Коршунови. 14.03 – 2.04.17.

Сімя українських художників Рути й Іннокентія Коршунових, що зараз працюють і мешкають в Словенії, придумала назву для своєї спільної творчості —  РУТІНН.  Результатом їхньої роботи  може стати спонтанна серія домашніх портретів, пейзаж із самотнього словенського селища або довгостроковий сюрреалістичний проект, де переплітаються сучасність і міфологія давніх народів. Проте в будь-якій роботі незмінно впізнавані художній стиль і колористика, хоча у той же час вони лишають простір для індивідуальних особливостей кожного автора.

Яку назву обрати для складної серії, що поєднує різних персонажів – доповнень одне одного, кожного глядача, самих художників? Діатоніка складає основу ладового мислення в народній і професійній європейській музиці. Прикметник «діатонічний» має давньогрецьке походження. Це складний музичний термін, що означає перевагу широких інтервалів. Слово також буквально означає перехід від тону до тону, що можна з легкістю застосувати до розуміння складних художніх структур, а не лише світу звуків. У «Саді» ж це – спроба роздивитися півтони й відтінки в тілі єдиної музики долі й у трактуванні життя персонажів.

nytka_ariadny

Нитка Аріадни. 60х60 см

nemezida

Немезіда, 60х100

mandragory

Мандрагора. Сіамські близнюки 100х100 см

Серія картин «Діатонічний сад» – це спроба розкрити історію дещо по-іншому і, можливо, зрозуміти. Довкола нас значно більше, ніж категорично чорна рутина і сліпучо-біле вигадане життя, і вже тим паче не лише спектральні кольори, адже їх так небагато. Нас оточують півтони. Так буде, так є, і так було – от чому в долях навіть відомих з дитинства персонажів, оповитих таємницею, не може бути очевидного і однозначного. Не зважаючи на вироки часу й обставин, яких направду ніхто й ніколи не дізнається, більшість історичних і міфічних фігур завжди вкрай суперечлива. Ні кровожерлива Єлизавета Баторі, ні хитра лисиця-перевертень кіцуне ніколи не стояли поруч із людиною сьогодення. То чому б не дати волю своїй фантазії й не припустити геть інакший стан справ? Нескінченний ряд «Діатонічного саду» породжує одне за одним усе нові запитання.

masya     keys

Масяголовець, 60х100;  Синя борода. Ключі 60х100

blue_beard

Синя борода. Гоління. 60х60 см

batori

Баторі. 60х60 см

Про авторів:

Рута Коршунова народилася в 1974 році в Ірпені.
Мистецтвом цікавилася з раннього віку, і мріяла стати професійним живописцем. Тривалий час працювала в рекламній та дизайнерській галузі. І лише три роки тому життєві обставини   дозволили повернутися до традиційного живопису і до дитячої мрії.
Малює в реалістичній манері, концентруючись на натюрморти і предмети побуту, як правило, олійними фарбами.

Інокентій Коршунов народився в 1970 році в Одесі.
Закінчив художнє училище імені М. Грекова в Одесі.  Працює у багатьох художніх жанрах. Його роботи в скульптурі, живописі, графіці, книжковій ілюстрації та навіть у цифровому мистецтві перебувають під впливом любові до епохи Відродження. Інокентій віддає перевагу роботі в реалістичній манері, вивчаючи різні середовища.

Співпрацює, як ілюстратор з видавництвами “Абабагаламага” та “Зелений пес”.
Картини знаходяться в приватних колекціях по всій Україні, в Європі і в усьому світі.

black_horse

Кінь чорний. 60х60 см

lamedvovnyky

Ламедвовники. 100х60 см

kutb

Кутб. 60х60 см

golem

Голем. Очікування. 60х60 см

labirynt1

Лабiринт. 100х100 см

Галерея сучасного мистецтва “Зелена канапа”

Адреса: Львів, вул.Вірменська, 7

Працює з 12 до 19 години з вівторка до неділі.