Чернівці: "Прояв Образу в буденному" -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

Чернівці: «Прояв Образу в буденному»

В художньому музеї Чернівців сьогодні відкривається виставка Володимира Філіппова "Прояв Образу в буденному".

31 березня о 16.00 годині у Чернівецькому художньому музеї відкривається виставка живопису під назвою "Прояв Образу в буденному", члена міжнародної асоціації художників та графіків IFA та UNESCO, члена творчого об'єднання художників та мистецтвознавців "Академія абстракціонізму" Володимира Філіппова.

На виставці зібрано понад 40 робіт художника. Представлені картини різних періодів творчості автора, починаючи з 1989 року і по теперішній час.

Картини автора глибоко емоційні, кожна робота це сомн особистих переживань, роздумів та вражень автора, наприклад програмна робота "Вижницькій хрест" була розпочата в 2014 року на Страсну седмицю у Вижниці. Декілька із представлених на виставці робіт показують переживання автора з приводу подій на Півдні та Сході України. «Чернівці - саме те місто, з якого може початися взаєморозуміння українців», - вважає художник.

Володимир Філіппов працює в абстрактному жанрі. Завдяки позбавленню конкретних образів можна зрозуміти глибину абстрактних понять. Зокрема поняття Образ.

Експозицію можна буде переглянути до 20 квітня 2015 року у художньому музеї за адресою: Чернівці, пл..Центральна,10.

Филиппов Владимир Игоревич

Окончил Севастопольскую художественную школу.
Член международной федерации художников IFA, член творческого объединения художников и искусствоведов “Академия Абстракционизма”.
Награждён Орденом православной церкви Равноапостольного Князя Владимира.
Живет в Киеве.

«Некоторые картины, которые были представлены в январе прошлого года на выставке в севастопольском художественном музее, можно будет увидеть сегодня в художественном музее Черновцов.
Именно так я представляю себе работу по созданию культурных связей между востоком и западом ныне раздираемой Украины.
На мой взгляд каждый творческий человек обязан тратить свои усилия на культурный диалог украинской интеллигенции в разных проявлениях.
Искусство объединяет».

Владимир Филиппов