Дніпровські художники в Києві-Музей українського живопису

«Чарівні кольори моєї душі»

Источник: http://www.elisavetart.com
У Кропивницькому в галереї «Єлисаветград» відкрилась персональна виставка художника-імпресіоніста Леоніда Заборовського.

На виставці з романтичною назвою «Чарівні кольори моєї душі» представлено близько сорока полотен, виконаних в техніці олійного живопису, переважно пейзажі різних куточків України.

До Кропивницького художник потрапив вперше з легкої подачі мецената, галериста з Миколаїва Вадима Юрлова.

Окрім автора і кіровоградських майстрів на відкритті були присутні художники Андрій Іноземцев (Київ), Вячеслав Перета (Дубни, Рівненської обл.), які презентували свої роботи для нагородження переможців другого Всеукраїнського конкурсу «Щаслива дитина – квітуча Україна»

Виставка триватиме до 24 вересня

1

21

6

Леонід Заборовський народився 13 лютого 1967 року в с. Олександрівка на Чернігівщині.
У 1992р. закінчив художньо-графічний факультет Південноукраїнського державного педуніверситету ім. К.Д. Ушинського. Педагоги: Захарченко В.А., Рудаков В.В., Борисюк З.Д., Письмиченко А.І.
У 1992-94г. викладав живопис, малюнок і скульптуру в Чернігівській дитячій художній школі.
У 1995р. працював зав. сектором сучасного українського мистецтва в Чернігівському обласному художньому музеї. З 1995 по 2001 рік працював викладачем дитячої школи мистецтв м. Славутич.
Член Національної спілки художників України з 1999 року. Працює в галузі станкового живопису. Учасник численних творчих груп і пленерів, обласних, державних, міжнародних та персональних виставок. Заслужений художник України.

2

5