БУДЕННІ СПРАВИ ПОПЕЛЮШКИ в Дніпропетровському художньому музеї -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

БУДЕННІ СПРАВИ ПОПЕЛЮШКИ в Дніпропетровському художньому музеї

Источник: http://artmuseum.dp.ua/

Персональна виставка живопису «Буденні справи Попелюшки» дніпропетровського художника Олексія Вовка відкривається 16 травня в обласному художньому музеї.

Серія картин „Буденні справи Попелюшки” була інспірована і створена завдяки таланту Чечілії Бартолі – видатної італійскої співачки нашого часу, та розповідає про чарівний світ оперного мистецтва.

Можливо це закономірність, а можливо й щаслива випадковість, що інколи, часом з’являються люди, які своїм талантом, небайдужістю, наполегливою працею підтримують яскраве світло творчості, своїми зусиллями постійно оновлюють традиції того чи іншого мистецтва і привертають пильну увагу багатьох шанувальників до своєї роботи. Адже такі пассіонарії є певними чинниками пробудження тих шанувальників в дослідників і уважних спостерегачів світу, в якому ми живемо і який ми намагаємось покращити.

В своїх численних бесідах на тему мистецтва Чечілія Бартолі виділяє наступну думку: ”Ми всі прагнемо робити будь-яку річ з любов’ю та пристрасттю… Навіть коли співаєм лише одну пісню”. Ця сентенція є справедливою ознакою будь-якої творчої діяльності і може бути маяком-орієнтиром як індівідуального так і суспільного вдосконалення. Принцип глибокоповажного ставлення кожної людини до свого покликання і професії на погляд автора картин створює особливу атмосферу гармонійної співпраці в будь-якому колективі, об’єднує фахівців різних галузей діяльності, перетворюючи їх в однодумців.

Загальна назва серії картин, яка пов’язана з ім’ям казкової Попелюшки, також має певне символічне значення. Кожна роль в опері або кожний музичний проект є тією ланкою в довзій череді безкінечної стрічки завдань, що потребують граничних зусилль і точної відповідності тому імені. Попелюшка розкладає усе по поличкам, вирішує непрості проблеми, очолює з завзяттям підприємницькі процеси, залагоджує конфлікти, стає персоною з тисячами облич, щоб ювелірно виконувати поточні справи. Насамкінець, отримує справедливу винагороду. Та чи не є така особистість прикладом для наслідування в повсякденному житті? То може і саме життя покращиться вже сьогодні?

Художник Олексій Вовк

Відкриття виставки відбудеться 16 травня 2015 р. о 21:00
Виставка працюватиме по 4 червня 2015 р.

Адреса музею: Дніпропетровськ, вул. Шевченка, 21
Музей працює з 10:00 до 17:30 (каса до 17:00)
вихідні – понеділок, вівторок