Бовкун у «Золотому Перетині». -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

Бовкун у «Золотому Перетині».

Источник: http://ua.gs-art.com/
У виставковій залі аукціонного дому «Золотий Перетин» відкрився персональний проект Володимира Бовкуна «Інформація. Повітря».

До експозиції «Інформація. Повітря» входять 12 масштабних живописних творів Володимира Бовкуна, створених у 2017-2018 рр.

У своїй творчості автор поєднує принципи абстракції, сюрреалізму та концептуалізму. Глядач має змогу поринути у глибину простору твору, де вирує гра символів та понять і де час переплітається з космосом.

Концепцію представленого проекту сам Володимир Бовкун описує так: “У сучасному мистецтві відбувається глобальний процес переходу від «красивого зображення» до «красивої ідеї». Ідея «повітря» здається мені саме красивою – «ідеї витають у повітрі». Коли я намагаюсь збагнути повітря, мені здається, що я не працюю, а – шаманю». Автор впевнений, що кожна людина має власне повітря. Кожна людина – творить своє повітря, що огортає її особисто, воно присутнє довкола неї, та складається з власних думок, емоцій, намірів, марень. «Повітря навколо кожної окремої людини наповнене рівнем її власної напруги – інтелектуальної, емоційної та, навіть, фізичної», – підкреслює художник.

1-550x760

«Володимир Бовкун – автор світового «калібру», роботи якого прикрашають зібрання національних музеїв та приватних колекцій не тільки рідної України, а й США, Великобританії, Бельгії, Австрії, Франції, Голандії, Сінгапуру, Чилі та багатьох інших країн світу. Ми представимо публіці новий інтелектуальний проект художника з оригінальною ідеєю», – зазначає Михайло Василенко, співвласник аукціонного дому «Золотое Сечение».

Протягом роботи виставки також відбудеться презентація каталогу проекту.

3-710x1024

Експозиція триватиме до 27 червня.

Вхід для всіх бажаючих – вільний.

Графік роботи: 13 – 27 червня 2018, щоденно з 11.00 до 18.00, неділя – вихідний.

Адреса: Київ, вул. Первомайського, 4 (біля метро Кловська)