ARTAREA (Київ) відновлює роботу. -Музей українського живопису

ARTAREA (Київ) відновлює роботу.

Источник: https://artarea.ua/>
8 і 9 травня – перші робочі дні Мистецького простору ARTAREA (Київ) після локдауну!

За основним квитком  ви зможете зануритися у світ фантазій та краси, вийти за межі буденності і відчути справжній емоційний релакс під час перегляду оновленого імерсивного шоу “ARTAREA ЧАСУ. Перезавантаження” (велика Digital Gallery, 2 поверх). Із цим відео-артом напрочуд вдало поєднується нова персональна виставка «Живопис емоційної чистоти» — магія кольорів у пейзажах і абстракціях художника Тараса Триндика. Вишенькою на торті стане експозиція малої пластики відомого скульптора Олексія Владімірова «Пластичний всесвіт».

За окремим квитком вас запрошує Digital Gallery 3-го поверху на масштабні цифрові інсталяції (у вартість квитка входить також відвідування виставок Тараса Триндика і Олексія Владімірова):

— щосуботи два відео-арти за мотивами творчості художників сюрреалістів ХХ та XV століття Сальвадора Далі та Ієроніма Босха (вікові обмеження 12+ років) «Dali Digital Surrealism & Ієронім Босх. Химери, що оживають».

— щонеділі — відео-арти «Пікассо: періоди геніальності» & Магія імпресіонізму». Ви дізнаєтеся про етапи творчості геніального Пабло Пікассо та зануритеся у чарівну атмосферу картин великих імпресіоністів – Моне, Ренуара, Дега та інших уславлених майстрів пензля.

MyCollages

Запрошуємо насолодитися мистецтвом, емоційно перезавантажитися і, врешті-решт,  гарно провести час за філіжанкою кави або келихом вина – таку можливість надає всім відвідувачам Мистецький простір Artarea!

Чекаємо на вас щосуботи та щонеділі з 11.00 до 20.00. Всі раніше придбані квитки – дійсні! Щиро ваш Мистецький простір ARTAREA!