ART-TWINS – творчість близнюків -Музей українського живопису

ART-TWINS – творчість близнюків

У Києві в Національному музеї Тараса Шевченка працює виставка "ART-TWINS", що об’єднала навколо себе митців близнят.

Участь у виставці беруть сестри-художниці Тетяна та Катерина Очередько, брати-живописці Ігор та Вадим Ліпських, скульптори Єгор та Микита Зігура й Петро та Андрій Озюменко, юні художниці  Тетяна та Валентина Шадур.

На близнюків завжди звертають увагу, намагаються розкрити таємниці, що несуть у собі ці ззовні схожі люди, зрозуміти неповторність їх світосприйняття, внутрішнього світу. Особливо цікавим видаються ці пошуки, коли йдеться про світ художників-близнюків.

Мистецтво творення — це завжди щось сакральне й утаємничене, пов’язане з втіленням певних особистісних аспектів, але для близнюків процес творчості нерозривно пов’язаний з діалогом одне з одним, в результаті чого й народжується щось унікальне. Та виникає питання: що у творчості кожного з них залишається власним, а що спільним і чи можливо близнюкам пройти однією дорогою мистецтва по-різному? А найважливіше: чи можемо ми самі розгледіти індивідуальність кожного через призму схожості, адже суспільство наполегливо позиціонує близнюків як одне ціле?

Ця виставка демонструє особливості творчості пар близнюків у графіці, живописі та скульптурі та співвідношення в ньому «ми» і «я».

Виставка проходить за підтримки Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна»

Виставка триватиме до 28 лютого 2016 року.

Національний музей Тараса Шевченка

Адреса: м. Київ, бул. Т. Шевченка, 12

Час роботи:

щоденно з 10:00 до 18:00 (каса до 17:30)

вихідний день — понеділок